مشاوره ارگونومی طب کار پرانا

خدمات ارزیابی، آموزش و مشاوره ارگونومی مرکز طب کار پرانا توسط فارغ‌التحصیلان و اساتید ارگونومی از دانشگاه‌های معتبر کشور بصورت حضوری در شهر تهران و مجازی در سراسر کشور انجام می‌پذیرد. شما عزیزان می‌توانید این خدمات رو هم بصورت فردی و هم سازمانی دریافت کنید. اگر نمی‌دانید چه نوع خدماتی ممکن است مناسب سازمان شما باشد نگران نباشید! کافی است فرم درخواست مشاوره ارگونومی که در انتهای صفحه قرار دارد را تکمیل و ارسال کنید. همکاران ارگونومیست ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و در خصوص نوع خدمات ارگونومی متناسب با نیازها و بودجه سازمان راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهند.
مشاوره خدمات ارگونومی پراناطب

خدمات مشاوره ارگونومی پراناطب

مشاوره ارگونومی فردی

مشاوره ارگونومی فردی ما توسط تیم ارگونومی پراناطب بصورت آنلاین در تمام کشور قابل اجراست. بدین صورت که اطلاعات مورد نیاز از پوسچر بدن، شرایط کاری و تجهیزات مورد استفاده در محل کار یا منزل، عادات فردی در خصوص نحوه ایستادن، نشستن و خوابیدن و همچنین هنگام استفاده از ابزار دستی و الکترونیک و… از فرد دریافت می‌شود. این اطلاعات ممکن است در قالب تکمیل پرسشنامه، ارسال عکس، ویدیو و یا بصورت مکالمه آنلاین باشد. در نهایت بسته به اطلاعات دریافتی ارزیابی صورت گرفته و مشاوره لازم به فرد ارائه می‌شود. این مشاوره مواردی از قبیل آموزش اصلاح پوسچر، تنظیم ایستگاه کاری، تجهیزات مورد استفاده در محل کار یا منزل، ارگونومی خواب و استراحت و… می‌باشد.

مشاوره ارگونومی اداری

ارگونومی پرانا، خدمات ارگونومی اداری را هم در محل و هم بطور مجازی در سراسر کشور به شرکت‌ها و سازمان‌های اداری ارائه می‌دهد. خدمات مشاوره ارگونومیک اداری شامل مشاوره ارگونومیک فرد به فرد و تنظیم ایستگاه کاری، بازدید از محل کار و بررسی موارد غیر ارگونومیک موجود و ارائه پلن پیشنهادی جهت اصلاح، بررسی تخصصی و راهنمایی جهت خرید صندلی و تجهیزات اداری و ارگونومیک، مشاوره چیدمان بهینه و استاندارد ایستگاه‌کاری کاری و…می‌باشد. دریافت مشاوره ارگونومی به شما این امکان را می‌دهد که از موراد غیر استاندارد محل کار و وضعیت پرسنل خود از نظر اختلالات اسکلتی- عضلانی مطلع شوید. مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد تا ایده‌آل ترین خدمات ارگونومی متناسب با شرایط سازمان را بیابید. 

مشاوره ارگونومی صنایع

اگر نمی‌دانید که صنعت شما به چه خدمات ارگونومی نیاز دارد مشاوران ارگونومی پراناطب از محل کار شما بازدید به عمل آورده و با ارزیابی‌ و شناسایی ریسک فاکتورهای شغلی موجود، طی یک گزارش خدمات مورد نیاز را به شما معرفی می‌کنند.  پلن‌های پیشنهادی علاوه می‌تواند شامل ارزیابی جامع ارگونومی، مشاوره مهندسی بازطراحی ایستگاه کاری، تعویض و یا جابجایی صندلی، تجهیزات، مواد و ایستگاه‌های کاری، جلسات آموزشی گروهی جهت آگاهی از استانداردهای ارگونومی، ممیزی و توسعه برنامه ارگونومی صنعتی و… باشد. خدمات مورد نیاز بسته به شرایط هر صنعت و محیط کار می‌تواند متفاوت باشد.

مشاوره خرید تجهیزات ارگونومیک

تجربه تخصصی ما در ارائه خدمات ارگونومی، به ما اهمیت تطبیق تجهیزات ارگونومیک مناسب را با هر موقعیتی به منظور ایجاد نتایج خاص آموخته است. چه بسیار هزینه‌های هنگفتی که بابت خرید تجهیزات بدون در نظر گرفتن استانداردهای ارگونومی صرف می‌شود که نه تنها سلامت شاغلین را به خطر می‌اندازد که بهره‌وری سازمان را هم کاهش می‌دهد. بنابراین توصیه ما این است که برای تهیه تجهیزات از مشاوره با متخصصین ما بهره ببرید. مشاوره خرید تجهیزات با پرانا به شما این امکان را می‌دهد تا نتایج را بهتر کنترل کنید و در صورت نیاز، تجهیزات انتخابی را قبل از هزینه اصلاح کنید. چرا باید از تجهیزات ارگونومیک استفاده کنیم؟

ما با انجام خدمات ارگونومیک و اجرای راه‌حل‌های مبتنی بر محصول به بسیاری از چالش‌های ارگونومیک محل کار پرداخته‌ایم و می‌توانیم به شما جهت رسیدن به اهداف و نتایج دلخواهتان در خرید تجهیزات و صندلی ارگونومیک برای سازمان خودکمک کنیم. همچنین برای کسانی که در داخل خانه هستند، ما می‌توانیم به عنوان مشاور ارگونومی فردی، برای ارزیابی و مشاوره خرید تجهیزات ارگونومی خدمت کنیم. لطفا جهت ثبت درخواست مشاوره ارگونومی خود فرم زیر را تکمیل کنید.

جهت درخواست مشاوره ارگونومی فرم زیر را تکمیل کنید!

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

در چه موردی نیاز به مشاوره دارید؟
حداکثر اندازه فایل: 512 MB.
آیا ترجیح می دهید از طریق تلفن یا ایمیل با شما تماس گرفته شود؟

نظرات کاربران

کاربران درمورد ما چه می‌گویند...

 آخرین

مقــالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *