هدیه سازمانی عید نوروز

سلف کارت پرانا

سلف کارت هدیه سازمانی
هدایای سازمانی عید- سلف کارت کروم
هدایای سازمانی عید- سلف کارت کروم
هدایای سازمانی عید- سلف کارت پالادیوم

فمیلی کارت پرانا

فمیلی کارت هدیه سازمانی پراناطب
هدایای سازمانی عید- فمیلی کارت تیتانیوم
هدایای سازمانی عید- فمیلی کارت پالادیوم
هدایای سازمانی عید- فمیلی کارت گلد

نوروز 1403 به همکاران و مشتریان خود کارت سلامت هدیه دهید

هدیه سازمانی نوروز از جذاب‌ترین و دلچسب‌ترین هدایایی است که می‌تواند آغاز سال نو را با حسی متفاوت همراه کند. انتخاب گیفت کارت سلامت به عنوان یک هدیه ارزشمند برای همکاران و مشتریان سازمان فرصتی است تا ضمن تقدیر از همراهی آنها، آرزوی سلامتی و تندرستی در سال جدید را در عمل برای آنها محقق کرد. نوروز بی‌شک بزرگ‌ترین جشن ما ایرانیان است. روزهای آغاز سال نو و تعطیلاتی که با بهار طبیعت همراه شده قطعا فرصتی بی‌نظیر برای چکاپ سلامت و اطمینان از سلامت بدن است. با استفاده از گیفت کارت سلامت پراناطب می‌توان از مزایای فراوان و خدمات بی‌نظیر آن بهره‌مند شد از جمله:

  • آنالیز ترکیبات بدن با روشی نوین و با استفاده از کمیاب‌ترین و جدیدترین دستگاه اینبادی در ایران (اینبادی 770)
  • سنجش سلامت بینایی، شنوایی، قلبی-عروقی و فشار خون
  • آزمایشات چکاپ کامل سلامتی بدن (آزمایش خون و ادرار)
  • معاینه پزشک و بررسی وضعیت سلامتی

گیفت کارت سلامت پراناطب به چه کسانی اهداء می‌شود؟

  1. پرسنل سازمانی از اصلی‌ترین گروه‌های کاربر این نوع کارت‌ هدیه سازمانی هستند که با دریافت این هدایا انگیزه فراوانی برای انجام بهتر خدمات پیدا می‌کنند.
  2. علاوه بر مناسبت نوروز، از این کارت‌های هدیه به منظور قدردانی، پاداش عملکرد و خدمات رفاهی سازمانی در طول سال برای همکاران و پرسنل سازمانی می‌توان بهره‌مند شد.  
  3. به پاس قدردانی از مشتریان وفادار سازمان خود نیز می‌توانید از این کارت هدیه به بهانه ارائه پاداش‌ باشگاه مشتریان، جوایز مسابقات و جشنواره‌‌های مختلفی که در طول سال برگزار می‌شود استفاده کنید. 
  4. هدایای مناسبتی و موضوعی و ترویج فروش و وفاداری از دیگر مواردی است که مشتریان را برای دریافت این نوع کارت هدیه کاندید می‌کند.
  5. شرکای کاری از مهم‌ترین گروه‌های دریافت کننده هدایای سازمانی مناسبتی در قالب کارت هدیه نوروزی هستند. این کادو می‌تواند به دلیل توسعه ارتباطات تجاری، تقدیر و تشکر و یا انجام مسئولیت اجتماعی به شرکاء تجاری اعطا شود.

صرف‌نظر از مورد و دلیل اهدای کارت هدیه سلامت پرانا در نوروز، این هدیه بی‌شک نقش مفید و موثری در بهبود روحیه افراد و استفاده بهتر از این تعطیلات خواهد داشت.

پکیج‌های سلامتی متنوع در دو قالب پکیج انفرادی و خانواده

تیم پراناطب با طراحی پکیج‌های متنوع و با قیمت‌های مختلف این امکان را برای شما فراهم کرده‌اند که در هر محدوده قیمتی متناسب با بودجه سازمانی خود بتوانید با این کارت هدیه ارزنده در سال جدید هدیه متفاوت و منحصر به فردی به همکاران و پرسنل محترم خود تقدیم کنید. دارندگان فمیلی کارت‌ پراناطب می‌توانند به تعداد ذکر شده در پکیج که راهنمای استفاده از آن در باکس به همراه کارت هدیه قرار داده شده است  از خدمات بهره ببرند. نکته قابل توجه اینکه الزامی برای اینکه حتما فرد دریافت کننده هدیه برای استفاده از خدمات مراجعه کند وجود ندارد. حتی برای هریک از خدمات موجود در پکیج می‌توانند افراد متفاوتی از خانواده مراجعه کنند. 

تولید و چاپ اختصاصی هدیه کارت سلامت نوروز در تعداد و اعتبار دلخواه:

با انتخاب گیفت‌ کارت‌های پراناطب به جای هدایای رایج و مرسوم که هرساله به مناسبت عید نوروز به همکاران و پرسنل خود هدیه می‌دهید، علاوه بر مزایای ذکر شده در بالا، در وقت و انرژی شما برای تولید و چاپ اختصاصی هدایای سازمانی صرفه‌جویی خواهد شد. چرا که می‌توانید به تعداد دلخواه از هر پکیج با بسته‌بندی‌ نشان داده در تصویر و با درج لوگو اختصاصی خود هم بر روی کارت و هم بر روی باکس هدیه بهره‌مند شوید.

نوروز امسال با هدیه‌ای متفاوت در سازمان خود خاص بودن را تجربه کنید