مرکز تخصصی طب کار پرانا

درباره پرانا طب

مرکز تخصصی طب کار پرانا واقع در مرکز تهران در سال 1399 با تایید وزارت بهداشت تاسیس گردید.

با توجه به کاهش روز افزون تحرک افراد، به دلیل سبک زندگی شهرنشینی و افزایش دغدغه‌های کاری، همه ما در معرض ابتلا به بیماری‌های سخت و گاه لاعلاج عصر مدرن هستیم اما در صورتیکه به شکل مستمر به ابعاد مختلف سلامت جسمی و روانی خود توجه کنیم، احتمال درگیر شدن با بیماری‌ها تا حد زیادی کاهش می‌یابد. بیماری‌ها در مراحل اولیه درمان قابل کنترل هستند و از عواقب سخت و زیان‌بار آن تا حد زیادی می‌توان جلوگیری کرد. همچنین به کمک معاینات طب کار می توان به ارزیابی تخصصی تناسب فرد با کار پرداخت تا نیرویی سالم در کنار افزایش بهره‌وری را برای سازمان‌‌ها داشته باشیم.

درباره ما شایان ذکر است که مرکز طب کار پرانا با عقد تفاهم نامه با سازمان تامین اجتماعی در لیست مراکز مجاز معاینات بدو استخدام در تهران موضوع ماده ۹۰ تامين اجتماعي قرار دارد. همچنین جهت سهولت کار سازمان‌ها تیم متخصص مرکز تخصصی طب کار پرانا در محل کارفرما مستقر گردیده و کلیه معاینات درخواستی ایشان را انجام می‌دهد. مرکز تخصصی طب کار پرانا در زمینه بیماری های همه گیر و شرایط خاص مانند بیماری کرونا با قرار گرفتن در کنار کارفرمایان عزیز سعی بر این دارد تا با انجام معاینات و آزمایش‌های مربوطه همچنین بیان و تدوین راهکارهای هر محیط کاری هر چه بیشتر از سلامت کاری کارکنان و محیط های کاری محافظت نماید.

اهداف و آرمان‌ها

مرکز تخصصی طب کار پرانا با هدف خدمت به شاغلین و بهبود سلامت آن ها اقدام به تشکیل یک تیم متخصص، توانمند و با سابقه در حوزه های مختلف طب کار نموده است. در این راستا تلاش بر این بوده است که کلیه خدمات با به روزترین تجهیزات و در نهایت دقت و کیفیت، در فضایی مدرن و شایسته پرسنل محترم شما انجام پذیرد.رویکرد ما در پایش سلامت سازمانی یک رویگرده همه جانبه است که به بررسی سلامت شاغلین در ابعاد گوناگون می‌پردازد. از این رو مواردی چون چکاپ سلامت، خدمات ارگونومی، آنالیز بدن و رژیم درمانیف ارزیابی ناهنجاری‌های قامتی و حرکات اصلاحی را در کنار معاینات بدو استخدام، معاینات دوره ای،  معاینات بازگشت به کار و  معاینات ترک کار نیز ارائه می‌نماید. بنابراین از جمله مزایای ما می‌توان به ارائه پرونده الکترونیک، فضای مدرن و مجهز، خدمات سلامت تکمیلیف برخورداری از 3 مسئول فنی طب کار، سرپرست پروژه اختصاصی طب کار و… اشاره کرد. 

پرانا لمس هوشیار سلامت