قوانین و مقررات مرکز تخصصی طب کار پرانا

قوانین و مقررات مرکز تخصصی طب کار پرانا :

 

مراجعه کنندگان محترم جهت انجام آزمایش ها و معاینات بدو استخدام و دوره ای ، قوانین و مقررات مرکز تخصصی طب کار پرانا را جهت مراجعه برای انجام معاینات به شرح زیر رعایت نمایید . در نظر داشته باشید که با رعایت مواردی که در ذیل آمده است از اتلاف وقت بیشتر مراجعه کنندگان و همچنین عدم نیاز به مراجعه غیر ضروری جلوگیری خواهد شد .

در صورت مراجعه جهت معاینات بدو استخدام و دوره ای:

  • کارت ملی و معرفی‌نامه ( از محل کار ) و کارت پایان‌خدمت ( آقایان ) به همراه داشته باشید. ( در صورت به‌ همراه نداشتن هرکدام از موارد ، انجام معاینه امکان پذیر نخواهد بود )
  • جهت انجام معاینات لطفا یک عدد عکس ۳*۴ به‌همراه داشته باشید .
  • جهت انجام آزمایش‌ها حتما ناشتا باشید. ( ۱۲ ساعت ناشتایی ، عدم میل کردن شام شب گذشته و بهتر است از ساعت ده شب به بعد آب نیز میل ننمایید . )
  • قبل از تست تنفس از خوردن غذای سنگین و چرب خودداری کنید .
  • به مدت ۱ ساعت قبل از تست تنفس از کشیدن سیگار بپرهیزید.
  • جهت معاینات قلب و ریه ، بالاتنه بطور کامل و جهت معاینات زانو و واریس، اندام تحتانی از ساق پا تا زانو و اندازگیری فشار خون، دست از مچ تا بالای آرنج میبایست عریان شود، لذا خواهشمند است از پوشیدن پیراهن یا مانتو و شلوار تنگ خودداری شود.
  • جهت انجام تست ادیومتری لازم است که ۱۶ ساعت ناشتایی صدا داشته باشید به این معنی که از قرار گرفتن در معرض صداهای بلند و نامتعارف ( کنسرت ، محیط کار پر صدا و جشن های با سر و صدا و …) و استفاده از هندزفری خودداری نمایید .

از اینکه با رعایت موارد فوق ما را در انجام هرچه دقیق ‌تر معاینات و کمک به پایش سلامت شما عزیزان یاری می‌دهید ، سپاسگزاریم.

نمونه معرفی نامه خدمت ارائه به مرکز طب کار :

 

Creative Commons License
Creative Commons Attribution 4.0 International License.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 میانگین رای: 5,00 از 5)
Loading...
تخفیف-طب کار پرانا