در باره ما – مرکز تخصصی طب کار پرانا

درباره ما : مرکز تخصصی طب کار پرانا واقع در مرکز تهران در سال ۱۳۹۹ با تایید وزارت بهداشت تاسیس گردید.

با توجه به کاهش روز افزون تحرک افراد، به دلیل سبک زندگی شهرنشینی و افزایش دغدغه های کاری، همه ما در معرض ابتلا به بیماری‌های سخت و گاه لاعلاج عصر مدرن هستیم اما در صورتیکه به شکل مستمر به ابعاد مختلف سلامتی جسمی و روانی خود توجه کنیم، احتمال درگیر شدن با بیماری‌ها تا حد زیادی کاهش می‌یابد. بیماری‌ها در مراحل اولیه درمان قابل کنترل است و از عواقب سخت و زیان‌بار آن تا حد زیادی می توان جلوگیری کرد.

شعارمرکز تخصصی طب کار پرانا : “سرمایه هر کارفرمایی نیروی کار سالم و شاداب است.”

همچنین درباره ما شایان ذکر است مرکز طب کار پرانا با عقد تفاهم نامه با سازمان تامین اجتماعی در لیست مراکز مجاز به انجام معاینات پیش از استخدام موضوع ماده ۹۰ تامین اجتماعی قرار دارد.

ما در این مرکز آمادگی خود را جهت انجام معاینات دوره ای، معاینات بدو استخدام، آزمایشات مربوط به سلامت کارکنان سازمان ها ( ادیومتری ، اسپیرومتری، نوار قلب، معاینه پزشک متخصص یا عمومی، بینایی سنجی ) و همچنین ارایه مشاوره و راهکار های پیشگیری از بروز صدمات و بیماری ها برا کارگران و کارکنان سازمان ها ، ارگان ها و واحد های صنعتی و تولیدی اعلام می داریم .

همچنین جهت سهولت کار کارفرما تیم متخصص مرکز تخصصی طب کار پرانا در محل کارفرما مستقر گردیده و کلیه معاینات درخواستی کارفرما را انجام می دهد. مرکز تخصصی طب کار پرانا در زمینه ی بیماری های همه گیر و شرایط خاص با قرار گرفتن در کنار کارفرمایان عزیز سعی بر این دارد تا با انجام معاینات و آزمایش های مربوطه همچنین بیان و تدوین راهکار های هر محیط کاری هر چه بیشتر از سلامت کاری کارکنان و محیط های کاری محافظت نماید .